NOVINKY

arr3Veľkoobchodná registráciaPrevádzkovatelia solárnych štúdií !!!   Kozmetiku Tannymaxx môžete nakupovať veľkoobchodne aj na... arr3Európska norma STN EN 60335-2-27Čo je norma STN EN 60335-2-27 ?   Čo znamená 0,3W/m² ?   Podľa technickej normy na... arr3Prečo používať solárnu kozmetiku ?Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a...

TOVAR V AKCII

naša cena 10,00 EUR
skladom
naša cena 19,80 EUR
skladom
naša cena 18,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


03. 02. 2018

Prečo používať solárnu kozmetiku ? Čo docielime jej používaním?

1. urýchliť a posilniť zhnednutie


Na rozdiel od kozmetiky určenej na slnko, ktorej hlavným cieľom je umožniť človeku čo najdlhší pobyt na slnku bez trvalých následkov, sa snaží solárna kozmetika, napr. Tannymaxx, tak šetrne, ako sa len dá, proces zhnednutia urýchliť a zintenzívniť, teda čas pod UV lúčmi skrátiť. Nejde však pritom o ochranu pred svetelnými lúčmi, to by bolo skôr kontraproduktívne, ale o účinnosť zhnednutia.

Výskum aj tu objavil spôsoby, ktoré podporujú účinnosť UV lúčov pri opaľovaní a zároveň filtrujú ich škodlivé účinky.

 

2. Zabezpečiť a podporiť zhnednutie


Solárna kozmetika Tannymaxx sa snaží vytvoriť v pokožke optimálne podmienky na rýchle a intenzívne zhnednutie a zároveň toto zhnednutie čo najdlhšie udržať.

Keďže zhnednutie kože je vlastne oxidáciou a dochádza pri nej k spotrebe kyslíka, dodatočný prísun tohoto prvku,má urýchliť sfarbenie kože.


3. Zmierniť alebo úplne zabrániť škodlivým následkom


Pred, počas a po opaľovaní má byť koži zabezpečený prísun všetkých látok, ktoré počas opaľovania stráca. Tým sa zabráni poškodeniu kože a posilní pozitívny účinok. Bežne výrobky sú preto vhodné len čiastočne, lebo nezohľadňujú všetky osobitosti kože, vystavenej opaľovaniu.

Zhnednutie bez následkov - bolo motto priekopníkov opaľovania. Solárna kozmetika Tannymaxx, ako doplnok opaľovania, toto želanie spĺňa.

Na solárnu kozmetiku treba mať vysoké nároky, preto je naša spoločnosť už roky verná zn. Tannymaxx.

Aby mohli produkty solárnej kozmetiky naplno uplatniť všetky svoje zložky, musia návštevníci solárií venovať ich používaniu rovnakú pozornosť a trpezlivosť, ako používaniu bežnej telovej kozmetiky.

Začína to určitú dobu pred opaľovaním a končí dôkladnou starostlivosťou po skončení opaľovania v soláriu. Našim klientom je takýto komplexný, uvoľnený prístup ešte vzdialený. Práve tu majú solárne štúdia široké pole pôsobnosti v oblasti poradenstva a starostlivosti o klienta.

Argumentov pre používanie solárnej kozmetiky je skutočne dosť. Treba ich len využiť - v prospech klientov