NOVINKY

arr3Veľkoobchodná registráciaPrevádzkovatelia solárnych štúdií !!!   Kozmetiku Tannymaxx môžete nakupovať veľkoobchodne aj na... arr3Európska norma STN EN 60335-2-27Čo je norma STN EN 60335-2-27 ?   Čo znamená 0,3W/m² ?   Podľa technickej normy na... arr3Prečo používať solárnu kozmetiku ?Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a...

TOVAR V AKCII

naša cena 10,00 EUR
skladom
naša cena 19,80 EUR
skladom
naša cena 18,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Zdravé opaľovanie

Soláriá Ergoline

 

 

Fakty & Tipy na opaľovanie. Nároční fanúšikovia opaľovania môžu dôverovať top kvalite od Egroline. Soláriá neustále vykazujú najnovší stav technológie určenej na opaľovanie. O osobitný zážitok z opaľovania sa stará progresívny design a ergonomický vzhľad. Doprajte si chvíľe pokoja a uvoľnenia na načerpanie nových životných síl. Intenzívne, avšak šetrné a pre pokožku príjemné opaľovanie v moderných soláriách Egroline dodá Vašej pokožke ušľachtilý odtieň, ktorý jej prepožičia atraktívny a zdravý vzhľad.

Svetová solárna kozmetika Devoted Creations aj v našej ponuke

12. 01. 2019

Je potrebné používať špeciálnu kozmetiku počas opaľovania v soláriu? S touto otázkou sa u návštevníkov solárií stretávame každý deň. Vždy sa riadime heslom že zákazníkovi neponúkame niečo čo by sme sami nepoužívali. Devoted Creations bola láska na prvý pohľad alebo skôr prvé ovoňanie.

celý článok

Mýty o soláriách !

22. 10. 2018

Určite ste počuli zaručené informácie, ako sa správne opáliť v soláriu. Nie všetky tieto ,, infošky ,, sú ale pravdivé. Dnes sa trošku pozrieme na mýty o opaľovaní v soláriu a možno odpovieme si na vaše najčastejšie otázky ktoré vás trápia a neodvážite sa ich spýtať pri návšteve solárneho štúdia.

celý článok

Hybridné soláriá si získavajú popularitu

15. 10. 2018

Klasické opaľovanie v soláriu ako sme boli zvyknutí začína byť minulosťou. Spoločnosť Ergoline, popredný výrobca solárií stanovil nové štandardy opaľovania v soláriách dnešnej doby s novými svetelnými technológiami. Opaľovanie sa stáva zážitkom a relaxáciou zároveň.

celý článok

Odborníci na tému slnko

23. 02. 2018

Svojím svetlom, teplom a energiou je slnko základom života ľudí, zvierat a rastlín. Slnko stimuluje telo a ducha. Dodáva nám silu, radosť zo života, pocit blaha, hnedosť a zdravie. Keď svieti slnko, nedokáže nás nič tak ľahko zdolať. Nároční fanúšikovia opaľovania môžu dôverovať top kvalite Ergoline

celý článok

So slnkom sa žije dlhšie

20. 02. 2018

Slnko je najlacnejší lekár. To, že mierne a kontrolované opaľovanie a s tým spojené dostatočné zabezpečenie vitamínom D pôsobí preventívne pri mnohých ochoreniach je známe už dlhšiu dobu

celý článok

ZLATÉ PRAVIDLÁ správneho opaľovania v soláriu

12. 02. 2018

S opaľovaním to nepreháňajte, ale vždy sa opaľujte s rozumom. Tak znie najdôležitejšie pravidlo. To znamená: maximálne jeden slnečný kúpeľ denne. Ako základné pravidlo platí: maximálne desať opaľovaní v priebehu troch až štyroch týždňov.

celý článok

Prečo používať solárnu kozmetiku ? Čo docielime jej používaním?

03. 02. 2018

Ak to v rýchlosti zhrnieme, dostaneme tri hlavné ciele solárnej kozmetiky: - urýchliť a posilniť zhnednutie - zabezpečiť a podporiť zhnednutie - zabrániť poškodeniu kože a posilniť pozitívny účinok Heslo solárnych štúdií pri oslovení klientov znie :"Bez solárnej kozmetiky nevstupujte do solária!"

celý článok

Čo sa vlastne deje pri opaľovaní

01. 02. 2018

Pri dopade UV lúčov na pokožku sa v melanocytoch ( špeciálnych bunkách pokožky ) vytvára farebná látka, pigment melanín, ktorý pokožku sfarbuje do hneda. Množstvo týchto pigmentov v pokožke, ako aj hrúbka a prekrvenie kože určujú intenzitu zhnednutia kože.

celý článok

Tannymaxx - solárna kozmetika - nastupujúci trend

31. 01. 2018

Človek na pláži v roku 2018 - túži po slnku, ale uvedomuje si riziká. Pomocou mobilného telefónu si neustále overuje miestnu hrúbku ozónovej vrstvy, pozná svoj typ pleti, natiera sa krémom so správnym UV-faktorom a mlieko po opaľovaní má vždy po ruke. Človek v soláriu v roku 2018 - sa opeká ako

celý článok

Škodlivé soláriá? Takáto je pravda!

06. 10. 2017

Podľa mnohých článkov „vedci“ zaradili soláriá na zoznam rovnako nebezpečných likvidátorov zdravia ako arzén tabakový priemysel. Médiá sa predbiehajú vo vyvolaní paniky, no problémom je, že objektívne informácie nepodávajú, zdroje a súčasné výskumy chýbajú.

celý článok