NOVINKY

arr3Veľkoobchodná registráciaPrevádzkovatelia solárnych štúdií !!!   Kozmetiku Tannymaxx môžete nakupovať veľkoobchodne aj na... arr3Európska norma STN EN 60335-2-27Čo je norma STN EN 60335-2-27 ?   Čo znamená 0,3W/m² ?   Podľa technickej normy na... arr3Prečo používať solárnu kozmetiku ?Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


20. 02. 2018

So slnkom sa žije dlhšie

Trvať na pozitívach. So slnkom sa žije dlhšie. Nachádzame sa v ročnom období, kedy naša pokožka môže absorbovať slnečné lúče iba malým kúskom pokožky, ktorý nestačí na produkciu vitamínu D cez kožu.

Musíme teda siahať po rezervách. Len pre zaujímavosť, máme k dispozícii údaje z Nemecka: u 57% mužov a 58%žien bol diagnostikovaný nedostatok vitamínu D- najvýraznejší na konci "zimného obdobia vitamínu D", vo februári a v marci....tak ako aj ostatní Európania u žien nad 65 rokov bol nedostatok vitamínu D ešte výraznejší. Pre zaujímavosť, najhoršie výsledky mali ženy z Francúzska, najlepšie dosiahli Španielky. Tu sa odrazili popri intenzite slnečného žiarenia aj životné návyky v týchto krajinách.

Popri peknom zhnednutí má slnečné žiarenie, alebo návšteva solária aj pozitívne účinky na zdravie. Podiel UVB - žiarenia tak v prirodzenom, ako aj umelom slnečnom spektre je nevyhnutne potrebný k produkcii dostatočného množstva vitamínu D potrebného pre mnohé procesy látkovej výmeny.

Doprajte si chvíle pokoja a uvoľnenia na načerpanie nových životných síl v soláriách, ktoré neustále vykazujú najnovší stav technológie určenej na opaľovanie, aj tí najnáročnejší fanúškovia opaľovania môžu dôverovať top kvalite od ERGOLINE. Navštívte nás a porovnajte si to jednoducho sami. Menej by Vás nemalo uspokojiť. Tešíme sa na vás denne od 9.00 - 21.00 h. Naše milé kolegyne Vám ochotne pomôžu zorientovať sa pri výbere vhodného typu solária Ergoline a solárnej kozmetiky Tannymaxx #ErgolineBratislava


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV