NOVINKY

arr3Veľkoobchodná registráciaPrevádzkovatelia solárnych štúdií !!!   Kozmetiku Tannymaxx môžete nakupovať veľkoobchodne aj na... arr3Európska norma STN EN 60335-2-27Čo je norma STN EN 60335-2-27 ?   Čo znamená 0,3W/m² ?   Podľa technickej normy na... arr3Prečo používať solárnu kozmetiku ?Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


31. 01. 2018

Tannymaxx - solárna kozmetika - nastupujúci trend

na grile a nič iné ho nezaujíma?

 

Tento samozrejme prehnaný popis skutočnosti, nie je príliš vzdialený od reality.

 

V Nemecku existuje už mnoho rokov kozmetické odvetvie, ktoré usiluje o krásu, ochranu a starostlivosť o pleť návštevníkov solárií, odvetvie solárnej kozmetiky, medzi ktoré patrí aj značka Tannymaxx. Táto oblasť je mimoriadne úspešné a je najrýchlejšie rastúcou oblasťou v solárnych štúdiách. Napriek tomu, je v porovnaní s výrobkami dekoratívnej a liečebnej kozmetiky a dokonca aj s výrobkami ochrany pred slnkom a predovšetkým v porovnaní s trhom v USA solárna kozmetika v Európe stále ešte v plienkach.


Zatiaľ len cca 10% návštevníkov solárií používa pravidelne kozmetické výrobky určené na opaľovanie v soláriách. Pre porovnanie, v USA a Anglicku, solárnu kozmetiku používa až 70% zákazníkov.


Práve výrobcovia, obchodníci a majitelia solárnych štúdií by mali, v rámci odborného poradenstva klientovi, kompetentne a dôveryhodne ponúknuť solárnu kozmetiku priamo "na mieste predaja" v solárnych štúdiách. Myslím, že nie je ďaleko doba, kedy štúdio bez doplnkovej ponuky prepadne sitom záujmu náročných klientov.


Len kompetentným presviedčaním podporeným argumentami a materiálmi od výrobcov a obchodníkov, môžeme spotrebiteľa presvedčiť, že pokiaľ má mať opaľovanie dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť.


Vedomie, že solárna kozmetika


-podporuje účinnosť a ochranu pri opaľovaní

-posilňuje regeneračnú schopnosť kože a znižuje riziká UV-žiarenia aj v najmodernejších soláriách

-zabraňuje starnutiu kože, ktoré je následkom dlhodobého stresu pri opaľovaní

-predlžuje účinok opaľovania

-udržuje pružnosť a jemnosť pokožky

sa na európskom solárnom trhu pomaly presadzuje

 

 

Solárna kozmetika Tannymax prepožičia vášmu telu krásny opálený vzhľad. Produkty Tannymax vyrába nemecký výrobca Body Cosmetics, ktorý je priekopníkom na trhu v oblasti solárnej kozmetiky. Solárna kozmetika Tannymax je vyrobená z kvalitných surovín rastlinného pôvodu a všetky prípravky sú dermatologicky testované.

 

Tannymax krém na opaľovanie v soláriu