Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 EUR bez DPH a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Prečo používať solárnu kozmetiku ?
Prečo používať solárnu kozmetiku ?
29.03.2017

Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť.

 

SOLÁRNA KOZMETIKA

 

* podporuje účinnosť a ochranu pri opaľovaní

* posilňuje schopnosť kože a znižuje riziká UV - žiarenia

* zabraňuje starnutiu kože

* predlžuje účinok opaľovania

* udržuje pružnosť a jemnosť pokožky

 

Produkty modernej solárnej kozmetiky s individuálne namiešaným účinnými látkami z takmer výlučne prírodných materiálov nemajú prakticky žiadne vedľajšie účinky a nežiadúce následky.

Zákazníci si môžu byť istí, že boli použité výlučne uvádzané prísady a to v množstvách a koncentráciách, ktoré sú skutočne účinné. Povinnosť označovať výrobky a kontrola účinnosti prísad je zabezpečená na národnej úrovni ako aj smernicami EU.

Módne hity sú v našej firme bez šance !

 

Cieľ solárnej kozmetiky je určený a po desaťročiach výskumu aj na dohľad:

 

1, urýchliť a posilniť zhnednutie - na rozdiel od slnečnej kozmetiky, ktorej hlavným cieľom je umožniť človeku čo najdlhší pobyt na slnku bez trvalých následkov, snaží sa solárna kozmetika, tak šetrne ako sa len dá, proces zhnednutia urýchliť a zintenzívniť, teda čas pod UV - lúčmi skrátiť. Pritom nejde o ochranu pred slnečnými lúčmi, to by bolo skôr kontra produktívne, ale o účinnosť zhnednutia.

2, zabezpečiť a podporiť zhnednutie - solárna kozmetika sa snaží vytvoriť v pokožke optimálne podmienky na rýchle a intenzívne zhnednutie a zároveň toto zhnednutie čo najdlhšie udržať.

Keďže zhnednutie kože je vlastne oxidáciou a dochádza pri nej k spotrebe kyslíka, dodatočný prísun tohto prvku má urýchliť sfarbenie kože.

3, zmierniť alebo úplne zabrániť škodlivýmm následkom - pred, počas a po opaľovaní má byť koži zabezpečený prísun všetkých látok, ktoré počas opaľovania stráca. Tým sa zabráni poškodeniu kože a posilní pozitívny účinok. Bežné výrobky  sú preto vhodné len čiastočne, lebo nezohľadňujú všetky osobitosti stresovanej pokožky a tým nezabezpečujú dostatočný ukľudňujúci a liečivý účinok.

 

 

Zhnednutie bez následkov - to bolo motto priekopníkov opaľovania. Solárna kozmetika, ako doplnok opaľovania by toto želanie mohla v budúcnosti splniť.

Kde nás nájdete

Solárne štúdio Ergoline

Bohrova 1

851 01 Bratislava

Otváracie hodiny

PO - NE  9:00 - 21:00

Solárium Ergoline

Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
Logo
www.kozmetika-ergoline.sk
Michaela Čerňanská
Po - Pia 9 - 18 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.