NOVINKY

arr3Veľkoobchodná registráciaPrevádzkovatelia solárnych štúdií !!!   Kozmetiku Tannymaxx môžete nakupovať veľkoobchodne aj na... arr3Európska norma STN EN 60335-2-27Čo je norma STN EN 60335-2-27 ?   Čo znamená 0,3W/m² ?   Podľa technickej normy na... arr3Prečo používať solárnu kozmetiku ?Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a...

TOVAR V AKCII

naša cena 16,50 EUR
skladom
naša cena 18,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Prečo používať solárnu kozmetiku ?

Opaľovanie, pokiaľ má mať dlhodobo pozitívny efekt, musí vždy pozostávať z kombinácie opaľovania a starostlivosti o pleť.

 

SOLÁRNA KOZMETIKA

 

* podporuje účinnosť a ochranu pri opaľovaní

* posilňuje schopnosť kože a znižuje riziká UV - žiarenia

* zabraňuje starnutiu kože

* predlžuje účinok opaľovania

* udržuje pružnosť a jemnosť pokožky

 

Produkty modernej solárnej kozmetiky s individuálne namiešaným účinnými látkami z takmer výlučne prírodných materiálov nemajú prakticky žiadne vedľajšie účinky a nežiadúce následky.

Zákazníci si môžu byť istí, že boli použité výlučne uvádzané prísady a to v množstvách a koncentráciách, ktoré sú skutočne účinné. Povinnosť označovať výrobky a kontrola účinnosti prísad je zabezpečená na národnej úrovni ako aj smernicami EU.

Módne hity sú v našej firme bez šance !

 

Cieľ solárnej kozmetiky je určený a po desaťročiach výskumu aj na dohľad:


1, urýchliť a posilniť zhnednutie - na rozdiel od slnečnej kozmetiky, ktorej hlavným cieľom je umožniť človeku čo najdlhší pobyt na slnku bez trvalých následkov, snaží sa solárna kozmetika, tak šetrne ako sa len dá, proces zhnednutia urýchliť a zintenzívniť, teda čas pod UV - lúčmi skrátiť. Pritom nejde o ochranu pred slnečnými lúčmi, to by bolo skôr kontra produktívne, ale o účinnosť zhnednutia.

2, zabezpečiť a podporiť zhnednutie - solárna kozmetika sa snaží vytvoriť v pokožke optimálne podmienky na rýchle a intenzívne zhnednutie a zároveň toto zhnednutie čo najdlhšie udržať.

Keďže zhnednutie kože je vlastne oxidáciou a dochádza pri nej k spotrebe kyslíka, dodatočný prísun tohto prvku má urýchliť sfarbenie kože.

3, zmierniť alebo úplne zabrániť škodlivýmm následkom - pred, počas a po opaľovaní má byť koži zabezpečený prísun všetkých látok, ktoré počas opaľovania stráca. Tým sa zabráni poškodeniu kože a posilní pozitívny účinok. Bežné výrobky  sú preto vhodné len čiastočne, lebo nezohľadňujú všetky osobitosti stresovanej pokožky a tým nezabezpečujú dostatočný ukľudňujúci a liečivý účinok.

 

 

Zhnednutie bez následkov - to bolo motto priekopníkov opaľovania. Solárna kozmetika, ako doplnok opaľovania by toto želanie mohla v budúcnosti splniť.